Autoškola Bruck – V.I.P. výcvik pro časově zaneprázdněné

Pokud patříte mezi velmi vytížené osoby a potřebujete si udělat autoškolu, zcela jistě oceníte možnost získat řidičský průkaz individuální cestou – právě to je nabídka autoškoly Bruck – VIP výcvik.

Autoškola v souvislosti s touto nabídkou nabízí kromě teoretického školení i vysoce nadstandardních služeb, které poskytují zákazníkům nejvyšší možný luxus, pohodlí a co největší možnou časovou flexibilitu školení.

Při V.I.P. školení přistavuje autoškola vozidlo v Praze na označené místo v dohodnutém čase jízdy. Místo ukončení je rovněž určeno zákazníkem. Výcvik o víkendech a večerech jsou pro naši autoškolu standardem. V.I.P. klient má ale v nastavení termínu výcviku absolutní prioritu.

Autoškola Praha dává teoretické konzultace plně adaptované na potřeby zákazníků – lze je provádět jak v budově autoškoly, takže i v sídle klienta nebo doma.

Doba trvání této formy vzdělávání je zcela závislá na možnostech a přání žáka a může být maximálně 16 dnů až 18 měsíců. Obvyklá doba se pohybuje mezi 16 – 30 dny.

Při této formě odborné přípravy má klient v ceně i jakékoliv požadované množství dalších výukových hodin autoškoly v případě selhání při zkouškách. Vzhledem k intenzitě, zcela individuálnímu přístupu a kvalitě tohoto programu je však takový případ výjimkou.

V případě nespokojenosti s nabízeným VIP servisem je do dokončení jízdy 5 hodin výuky možné požádat o zrušení výcviku. V tomto případě autoškola vrací poplatek v plné výši. Cena za školení V.I.P. je: V případě skupiny ‘B’ = 16 000 Kč V případě skupiny ‘A’ = 14 000 Kč.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.