Výkup katalyzátorů za nejlepší ceny

Nabízíme výkup katalyzátorů za nejlepší možné ceny. Vykupujeme jak jednotlivé kusy, tak i více množství katalyzátorů. Nabízíme otevřené a upřímné jednání. Platba je možná buď převodem, či samozřejmě v hotovosti, a to v korunách i eurech podle aktuálního kurzu.

Recyklace materiálů je v současnosti důležitější, než kdy jindy. Katalyzátory obsahují vzácné kovy, které jsou i velmi drahé. Vykupujeme autokatalyzátory s keramickým nosičem, kompletní i poškozené, ale i samotný keramický monolit. Dále vykupujeme i filtry pevných částic. Ceny jednotlivých katalyzátorů jsou aktualizovány v závislosti na cenách vzácných kovů na světových burzách.

Katalyzátor snižuje množství škodlivin ve výfukových plynech tím, že usnadňuje chemické reakce látek v nich obsažených. Donedávna se katalyzátor používal pouze u zážehových motorů, ovšem s nástupem platnosti nových emisních norem našel uplatnění i u vznětových motorů. Autokatalyzátor obsahuje vrstvičky drahých kovů (např. paladia a rhodia) nanesené na mřížce katalyzátoru, které vyvolávají reakce produktů nedokonalého hoření a jejich rozklad. Pro více informací nás kontaktujte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.