Sídlo společnosti a pronájem zařízených kanceláří Praha

Pozor, událost roku je tu! V jedné z nejžádanějších lokalit v České republice, na lukrativní adrese pražského Nového Smíchova, otevírá společnost Scott & Weber, nejrychleji expandující operátor v oboru pronájmu plně vybavených kanceláří, své nejnovější a celkově čtvrté kancelářské centrum v Praze. Pro zájemce o nové kancelářské prostory na klíč se otevírá unikátní a neopakovatelná možnost, jak si pořídit hotové pětihvězdičkové pracoviště včetně kompletního zázemí v nové moderní kancelářské budově Anděl Park Smíchov kategorie A, a tím se dostat do společnosti prestižních firem.

Scott & Weber nabízí především splnění klientovy představy o zázemí jeho společnosti. Zákazník si tedy může zvolit, zda bude využívat adresu pouze pro splnění zákonných povinností spojených s registrací sídla společnosti, nebo si pronajme kancelář sdílenou, či privátní, na pár dní v měsíci, nebo full time, s kompletním servisem, nebo za nižší cenu pouze za kancelář. Klient může dále doplňovat tuto objednávku o další balíčky, jako je pronájem zasedací místnosti, služby osobní asistentky, služby telefonní operátorky apod.

Za kolik?

Cena je individuální s ohledem na skutečnost, že řešení je ušito klientovi na míru. Odvíjí se právě od jeho požadavků na doplňkové služby a potřeby. Pro ilustraci možných kancelářských řešení uvádíme orientační ceník:

 • Cena pracovního místa v plně vybavené kanceláři vč. internetu s přístupem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu vychází na 7.500 Kč / měs.

 • Pronájem plně zařízené kanceláře na 1 den vyjde na 600 Kč.

 • Pronájem celé plně vybavené kanceláře začíná na 16.500 Kč/měs.

 • Poskytnutí adresy pro umístění sídla společnosti a využívání Hot Desk kanceláře vychází na 1.700 Kč/měs.

 • V ceně pronájmu kanceláře jsou už zahrnuty veškeré energie, úklid, údržba, služby multijazyčné recepce, IT podpora, ostraha, využití plně vybavené kuchyňky a zasedacích místností. Oproti pronájmu klasické kanceláře ušetří klient i 40 % nákladů!

  Pronájem plně vybavené kanceláře obsahuje tyto služby

  pronájem kanceláře (klimatizované)

  + pronájem nábytku

  + multijazyčná recepce poskytující poštovní služby, uvítání klientů, služby telefonní operátorky, služby osobní asistentky

  + pronájem společných prostor, zasedacích místností

  + využití plně vybavené kuchyňky

  + využití copy centra

  + využití relax zóny

  + parkování

  + energie, voda

  + denní úklid, údržba

  + plná IT podpora

  + ostraha

  + pojištění

  sídlo společnosti

  + telefonní balíček – telefonní přístroj a číslo obsluhované telefonní operátorkou přijímající hovory jménem firmy klienta s možností přesměrování hovoru

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  You must be logged in to post a comment.