Zatočte s bolestí zad díky kvalitní židli do kanceláře

Pracujete za kancelářským stolem? Potom jistě víte, že tato práce je opravdu fyzicky náročná. Ačkoliv nemusíte zvedat žádná těžká břemena, celý den chodit, nebo stát na nohou, i tak se můžete cítit celí rozlámaní a trpět nepříjemnými bolestmi. Je to způsobeno tím, že k dlouhodobému sezení nejsme z evolučního hlediska přizpůsobeni a proto v této poloze neumíme dlouhodobě držet naše tělo správně. U dlouhodobého sezení dochází k ochabování svalů a díky hledání různých úlevových poloh si můžeme způsobit nejeden zdravotní problém. Pokud nemáme u sezení tu správnou oporu, mohou nás trápit bolesti zad, krční páteř, či loktů a ramen. Jestliže chcete těmto problémům předcházet, nebo už Vás trápí a potřebujete se jich zbavit, měli byste vážně přemýšlet o pořízení kvalitní židle do kanceláře.

To, na čem při naší práci sedíme, je velmi důležité. Nejde pouze o to si na něco sednout, ale tento nábytek nám musí poskytovat dostatečnou oporu, abychom dokázali naše tělo udržet ve správné poloze. K tomu je potřeba, aby židle do kanceláře splňovala několik požadavků.

  • Anatomická opěrka zad
  • Pohodlný, dostatečně široký a anatomicky tvarovaný sedák
  • Stabilní podvozek se snadnou manipulovatelností
  • Nastavitelná výška sedu i područek
  • Možnost plynulého otáčení o 360°

Přestože některé požadavky, jako například otáčení o 360° nejsou u židle do kanceláře nezbytné, jsou jakousi přidanou hodnotou a mohou nám naše pracovní výkony velmi usnadnit. Zatímco většina lidí dává přednost otáčení a snadné manipulaci, pro někoho se jeví jako lepší kancelářská židle bez koleček. My pro Vás máme tu výhodu, že přinášíme opravdu široký výběr židlí kancelářských, kde si jistě i Vy vyberete takovou, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Proto neváhejte vybírat sedací nábytek do kanceláře za skutečně skvělé ceny.