Získejte prostorné a dostupné skladovací haly

Potřebovala by Vaše firma skladovací haly na dočasné uložení zboží, které nabízí? Pokud nemáte svůj vlastní sklad, tak je určitě na čase to změnit a nějaký si obstarat. Nechejte to ale spíše na profesionálech z Emons, kteří Vám díky svým bohatým zkušenostem v oblasti logistiky dokážou poskytnout prostorné, spolehlivé a hlavně dostupné skladovací prostory. Pro odborníky ze společnosti Emons je dopravní logistika zkrátka denním chlebem, a proto Vám jsou připraveni nabídnout v této oblasti zkrátka to nejlepší.

Výhody skladů od Emons

Dopravní logistika rozhodně není jednoduchá disciplína, ale i přesto se v ní Emons perfektně orientuje. Poskytne Vám dostatečně prostorné skladovací haly, do kterých budou prostřednictvím kamionů navozeny várky Vašeho zboží, které tu bude v klidu čekat na své kupce. Je tedy na čase, abyste využili perfektní schopnosti této společnosti a nechali si obstarat takové skladovací prostory, které budou stoprocentně vyhovovat Vašim požadavkům.

Důvodů, proč si nechat zajistit skladovací haly přímo od těchto odborníků je celá řada:

-        Veškeré sklady jsou napojeny na vlastní přepravní síť

-        8 vnitrostátních propojených stanovišť

-        21 propojených logistických stanovišť na území Německa

-        Čtyřiadvacetihodinová dostupnost

-        Přístup k veškerým datům online

Spousta firem se bojí, že ztratí nad svým zbožím kontrolu. To je ale naprosto zbytečná obava, protože takto to samozřejmě nefunguje. Vy, jakožto klienti, budete mít ke svému skladu čtyřiadvaceti hodinový přístup. Díky tomu budete mít neustále k dispozici veškerá data, jako množství zboží, čísla šarží, informace o uchovávání, průměrný stav skladu a mnoho dalšího. Informace Vám budou tedy zkrátka vždy k dispozici a Vy budete i nadále svým vlastním pánem, s tím rozdílem, že budete mít mnohem méně starostí.