Pokud hledáte lícové cihly, zastavte se u nás

Hledáte lícové cihly? Zkuste ty od firmy Naturbrick, jsou barevně a tvarově stálé a zároveň nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Na cihly se můžete podívat v naší fotogalerii na stránkách, případně v našem showroomu u nás v pražském obchodě. Máme více než dvacet druhů lícových cihel s různými motivy a vlastnostmi.

Lícové cihly jsou vyrobené s velkým ohledem na životní prostředí, jsou vyráběny za použití nejmodernější techniky, které přispívají k vysoké účinnosti výroby. Jde o klasickou pálenou cihlu. Lícové cihly jsou vyráběny smícháním a lisováním kvalitního drceného kameniva, cementu a pigmentů do forem pod vysokým tlakem, se zvláštní pozorností věnovanou dosažení přesného rozměru a velmi dobré požární odolnosti.

Lícové pásky jsou používány k podobným účelům jako lícové cihly. Mají i obdobné vlastnosti. Nejčastějším použitím pro lícové pásky jsou fasády rodinných domů a administrativních budov. Fasáda vytvořená z lícových pásků je cenově výhodnější varianta než použití lícových cihel.

Pro více informací nás kontaktujte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.