Bibione, oblíbené místo pro dovolenou v Itálii

Italské pobřeží je plné krásných přímořských měst a turistických letovisek. Na severovýchodním pobřeží se nachází například letovisko Bibione. Bibione leží nedaleko Benátek, což z něj činí velmi oblíbené středisko. Výlety do Benátek jsou mezi turisty žádané, ovšem na popularitě Bibione se podílí také kvalitní nabídka hotelů a apartmánů, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější z vás. Dalším lákadlem Bibione jsou jeho písečné pláže, které jsou ideálním místem pro sport i odpočinek.

Hledáte-li místo pro letní dovolenou v Itálii, během které můžete odpočívat, sportovat a poznávat kulturní krásy severní Itálie, Bibione je jistě skvělou volbou. Díky široké nabídce ubytování si zde můžete naplánovat klidnou rodinnou dovolenou, romantickou dovolenou s partnerem nebo divokou jízdu s přáteli.

Výlety z Bibione

Letní dovolená v Bibione je mezi Evropany velmi oblíbená. Hojně sem přijíždějí také Češi, kteří oceňují nejen kvalitní nabídku hotelů, ale také vynikající dostupnost. Vzhledem k tomu, že se Bibione nachází v severní části italského pobřeží, je pohodlně dostupné nejen letecky, ale také autobusem nebo vlastní dopravou. Vyrazit do Bibione vlastním autem má navíc další nespornou výhodu – cestou se můžete zastavit na zajímavých místech nejen v Itálii, ale také v Rakousku a svůj pobyt v Bibione si můžete zpestřit výlety.

Severní Itálie se pyšní nádhernou krajinou a krásnými městy, která rozhodně stojí za vidění. Navíc se v okolí Bibione nachází mnoho historických měst, která jsou plná kulturních památek, muzeí a také galerií, ve kterých naleznete díla italských i světových mistrů. Oblíbenými místy pro výlety jsou například již zmíněné Benátky se svými romantickými kanály a gondolami, historické město Aquileia, Miláno nebo například San Marino, které je autonomním městským státem.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.