Chorvatsko hotely all-inclusive (levně)

Chorvatsko patří dlouhodobě mezi top destinace pro letní dovolenou u moře. Nejčastějším druhem ubytování v Chorvatsku je pronájem apartmánů a ubytování v soukromí. Čím dál častěji však čeští turisté volí ubytování v hotelu. Chorvatské hotely zažívají nárůst zájmu. Je to dáno především zlepšující se nabídkou služeb, přívětivými cenami a v neposlední řadě požadavky turistů.

Chorvatské hotely vyhledávají turisté, kteří si chtějí užít dovolenou u moře plnými doušky. V Chorvatsku najdete stovky hotelů po celém chorvatském pobřeží. Mnoho z nich bylo vybudováno v období 80. let minulého století. Velká část však prošla rekonstrukcemi po roce 2000 a nabízí tak služby na běžné dnešní úrovni.

Čeští turisté již objevili kouzlo chorvatských hotelů. Někdy může hotel vyjít jen o něco dráž než pronájem apartmánu. Navíc u hotelu má zákazník jistotu jeho poloho a vybavenosti (což se někdy o apartmánech nedá říci). Mnoho turistů volí cestu do Chorvatska autem a přitom mají dopředu rezervovaný hotel v Chorvatsku (all-inclusive). Většina hotelů nabízí parkování zdarma v areálu hotelu.

 

Kvalitní chorvatské hotely přibívají

Dnes však Chorvatsko může nabídnout hotely na velmi vysoké úrovni. Především během posledních 5 let vyrostlo hned několik nejmodernějších hotelů s nabídkou all-inclusive. Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, v Chorvatsku najdete nyní i světoznámé hotelové řetězce. Větší hotely vždy nabízejí venkovní bazén s mořskou nebo sladkou vodou.

Uvažujete-li nad dovolenou v Chorvatsku, využijte široké nabídky hotelů v Chorvatsku (Istrie), které si můžete rezervovat on-line se slevou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.