Dovolená v Chorvatsku levně

Čas letních radovánek se kvapem blíží a vy stále nemůžete najít vhodnou dovolenou? Zkuste navštívit stránky slevových portálů. Češi mají nakupování na slevových portálech stále víc a víc v oblibě a není se čemu divit. Slevové portály nabízejí celoročně nejrůznější slevy a šetří tak nemalé množství peněz českým turistům. V zimě se portály zaměřují hlavně na slevy na wellness a lyžařské pobyty a během letních měsíců jsou v oblibě převážně slevy na výlety, pobyty u vody a zájezdy. Pokud patříte k těm, kteří za letní dovolenou nechtějí utratit moc peněz, určitě tyto stránky navštivte.

Ostrov Hvar – krásná příroda, moře a památky

Většina Čechů vyjíždí v létě na dovolenou do Chorvatska. Již v těchto dnech proto najdeme na slevových portálech mnoho slev, které se nás mohou zavést na prosluněné chorvatské pláže. Například na portálu NewGo.cz nalezneme slevy na pobyty ve významných chorvatských letoviscích, mezi které patří Gradac, Omiš nebo ostrov Hvar.

Ostrov plný skvostných architektonických památek, se nachází v Jaderském moři mezi ostrovy Brač, Vis, Korčula a Pelješac a je oblíbenou zastávkou turistů při jejich výletech lodí. V posledních letech se však ostrov mění z výletního místa na jedno z předních chorvatských letovisek. Na ostrově Hvar nalezneme vše, po čem naše srdce touží. Ostrov obklopuje průzračně čisté moře, je porostlý borovými lesy, nachází se zde krásné písčité i kamenité pláže a svahy jsou pokryté vinicemi.

Ve městě Stari Grad nudu rozhodně nezažijete

Hlavními centry tohoto ostrova s bohatou historií jsou města Hvar a Stari Grad. Město Stari Grad určitě stojí za navštívení, protože je celé protkáno malebnými uličkami a úžasnými stavbami. Při procházce městem pak můžete zavítat do jedné z všude přítomných konob, neboli malých vinárniček a vychutnat si tak místní vynikající víno. V noci pak toto historické město ožívá, kdy se turisté vyráží bavit po dni stráveném na pláži do místních barů a diskoték. Stari Grad je rovněž vhodný k různým sportovním vodním aktivitám jako jsou například jachting, windsurfing nebo potápění.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.