Léto v Bulharsku je hitem letošní sezóny

Bulharsko je v posledních letech stále oblíbenějším místem pro letní dovolenou. Do zdejších letovisek přijíždějí zejména rodiny s dětmi, které sem láká dobrá bezpečnostní situace, kvalitní turistické zázemí, široká nabídka ubytovacích kapacit (od rodinných apartmánů, přes levnější hotely, až po luxusní hotelové komplexy), příjemně teplé klima a také pestré možnosti výletů. Dovolená v Bulharsku se dá navíc spojit s návštěvou lázní, díky čemuž si můžete opravdu báječně odpočinout, zregenerovat své tělo i mysl a užít si dovolenou plnou skvělé relaxace a lázeňských procedur.

Aktuální nabídku zájezdů do Bulharska máte k dispozici na webu www.newtravel.cz. Tento web je zajímavý zejména tím, že funguje jako „srovnávač zájezdů“. Jednoduše si tedy navolíte, že máte zájem o zájezdy do Bulharska a web vám ukáže aktuální nabídku zájezdů do Bulharska od desítek CK přehledně na jednom místě! Snadno pak můžete srovnat výsledky dle ceny a najít si tak tu nejvýhodnější cenu letní dovolené u moře. Pokud má daný hotel v nabídce více CK, vidíte vždy ceny každé z nich – nemusíte tedy přeplácet zbytečně více, pokud stejný zájezd nabízí konkurenční CK za výhodnější cenu. Kromě aktuálních cen zde máte k dispozici také aktuální informace o slevách a aktuálním dění ve světě – zejména o bezpečnostní situaci, která je v poslední době značně diskutovaným tématem.

Oblíbená letoviska Bulharska

Bulharské pobřeží disponuje nespočtem zajímavých turistických letovisek. My jsme se rozhodli vypíchnut pro vás ta nejoblíbenější. Mezi nejvyhledávanější turistická letoviska patří Kranevo, Balčík, Zlaté Písky, Svatý Vlas, Nesebar, Slunečné pobřeží, Sozopol, Obzor a Pomorie. Zájezdy do všech těchto destinací naleznete na webu newtravel.cz a to jak first minute, tak akční last minute zájezdy, s nimiž můžete značně snížit náklady na svou letní dovolenou u moře. Cestujte chytře! S www.newtravel.cz máte kvalitní a přitom levnou dovolenou v Bulharsku na dosah ruky!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.