Pobyt ve městě i v přírodě

Když už nastane debata o tom, zda je lepší trávit čas ve městě nebo na vesnici, vždy najdeme dostatek pozitivních argumentů pro obojí. Trávit čas na vesnici, čerstvém vzduchu a klidném prostředí je rozhodně důležité. Město však nabízí mnoho kulturních možností, krásnou architekturu, historické budovy a pomníky, společenské akce. Beskydy, stejně jako další chráněná území u nás nabízejí krásná historická města, omamnou krásu přírody, kulturu, sportovní možnosti a mnoho dalšího.

Slevy na dovolenou v Beskydech

Při využití slevy na pobyty na horách se můžeme do Beskyd dostat za velice výhodnou cenu. Mezi oblíbená místa, kam míří turisté patří například Kohútka, Lešná, Hrad Bouzov, Starý Jičín se svou zřízeninou, Štramberk se známou trůbou, jeskyní s ostatky pračlověka a Pustevny s nejznámější sochou Radegasta. Radegast je pohanský bůh, který symbolizuje pohostinství, úrodu a je symbolem plodnosti.celá pověst o Radegastovi nebyla zachována, ale z historie je uctíván jako hrdina a věštec. Socha Radegasta byla postavena rodákem z Frenštátu v roce 1931. Využijte slevy na pobyty v Beskydech a užijte si spokojenou dovolenou v zajímavém prostředí!

Kromě turistiky, cyklistiky, vodáctví, horolezectví či adrenalinových sportů si můžeme pohyb po Beskydech zpříjemnit například čím dál známějším Nordic walking. Tato metoda má zapotřebí pouze správně zvolené hole, které zefektivňují chůzi, dostávají nás do kondice a jsou málonákladové. Výhodou je také to, že jsou vhodné opravdu pro každý věk. Většinou je dobré si je vypůjčit, než si zakoupíme vlastní. V zimě jsou zde zpřístupněny lyžařské vleky i stezky pro běžkaře.

Trocha relaxace

Odpočinek je důležitý stejně jako pohyb. Takže po veškerých turistických tůrách, sportovních akcích a návštěvách památek zamíříme do wellness. Kdomě nádherné atmosféry, okouzlujícího prostředí a bohaté kuchyni místních šéfkuchařů mají wellness bohatou nabídku procedur. Mezi ně patří uvolňující a relaxační masáže, různé skupinové cvičení, celotělové zábaly, peelingové kůry, sauny, nebo lázně a koupele. Všechny procedury mají pozitivní vliv na tělo, funkci organismu a pomáhají také po psychické stránce. Nenechte si ujít aktuální slevy na wellness pobyty a relaxujte!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.