Podnikněte zajímavou podzimní dovolenou do nejoblíbenějšího egyptského letoviska

Přejete si i vy strávit letošní podzim na dovolené v teplých krajích? Pokud ano, tak na nic nečekejte a vyrazte na nádhernou dovolenou do Egypta. V Egyptě na vás během podzimu čekají velmi příjemné letní teploty a hlavně hotely na špičkové úrovni obklopené malebnými plážemi a korálovými útesy. V případě, že se navíc podíváte na stránky internetového srovnávače cen zájezdů NewTravel a využijete mimosezónních slev, vaše dovolená vás ani nemusí přijít na žádné velké peníze.

Město Hurghada

Jednoznačně nejoblíbenějším, největším a nejnavštěvovanějším turistickým střediskem celého Egypta je Hurghada. Město Hurghada leží na pobřeží Rudého moře a je rozdělena do několika oblastí. Nejseverněji se nachází část El Gouna. Typický život v arabském městě s trhy a jádro staré Hurghady najdete v části El Dahar a jižněji pak leží oblasti Sakkala a „Village Road“. Na jih od Hurghady pak naleznete i velmi zajímavou oblast, ve které vznikají nové hotelové beach resorty a která nese název Makadi.

Odpočinková dovolená a potápění u korálových útesů

Ptáte se, v čem tkví oblíbenost Hurghady? Důvodů je několik. Tím prvním jsou velmi kvalitní hotely, které splňují i ty nejnáročnější požadavky hotelových hostů a vy si v nich můžete užít luxusní odpočinkovou dovolenou, během které se nemusíte o nic starat. Dalším důvodem jsou překrásné pláže a průzračně čisté moře s vynikajícími podmínkami pro potápění. Turisté mohou při šnorchlování a potápění objevovat krásy vyhlášených egyptských korálových útesů stejně tak jako bohatého podmořského života.

Výlety za staroegyptskými památkami

Třetím hlavním důvodem jsou egyptské památky. Právě z Hurghady máte ojedinělou možnost podnikat zajímavé výlety za památkami, které přitahují turisty z celého světa. Díky kvalitně vybudované infrastruktuře se můžete vypravit do Káhiry nebo Luxoru a navštívit staroegyptské památky jako úchvatné pyramidy v Gíze, chrám v Luxoru s dominantními sochami nebo Údolí králů.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.