Vyrazte s kamarádkou na wellness pobyt a relaxujte

V létě k moři, v zimě na hory. Málo kdo si udělá dovolenou mimo letní či zimní sezonu. A přitom zregenerovat tělo během prodlouženého víkendu má tak blahodárné účinky! V tomto článku přicházíme s tipem na wellness dovolenou pro ženy.

Wellness pobyty se liší dle druhů účastníků. Obecně si vyberete program, který vám vyhovuje, a případně si můžete dokoupit procedury navíc. Ovšem wellness neznamená jenom masáže, relaxační cvičení a spánek. Wellness je vhodný také pro aktivní lidi, kteří bez pohybu dlouho nevydrží. Po skončení procedur se můžete věnovat aktivitám, které daný resort nabízí. A nemusíte sahat hluboko do kapsy. Internet je přehlcen slevami na wellnes pobyty a naleznete zde také slevy na wellness pro ženy.

Jaký wellness hotel vybrat?

Například Grund Resort Golf & Ski **** Mladé Buky v Krkonoších nabízí nejen wellness služby, ale i golf a v zimním období lyžování. Co se pobytu týká, můžete vybírat ze široké nabídky zaměřené na relaxaci, aktivitu, romantiku, pánskou či dámskou jízdu. Krátký výčet wellness služeb: aroma masáž, medicínská pedikúra, vířivka, sauna, bazén.

Wellness & spa Augustiniánský Dům **** superior v Luhačovicích. Luhačovice jsou jako centrum odpočinku a relaxace velmi populární. Nabízí moderní wellness centrum, restauraci a sportovní areál. Výčet procedur: bazén, vířivka, solná a mentolová parní lázeň, finská sauna, masážní sprchy a nespočet druhů masáží.

Spa & Kur hotel Harvey **** ve Františkových Lázních. Hotel je umístěn na okraji lázeňské zóny. Františkovy lázně nabízí přímo pobyt pro ženy, který je zaměřen na masáže, dále vinnou koupel, nabízí volný přístup do hotelového wellness (bazén, sauna, vířivka). Pokud budete potřebovat přes všechny bazény a masáže ještě vybít energii, můžete vzít útokem tamní fitness centrum, zkrášlit se v kosmetickém salonu a nakoupit svým drahým suvenýry.

Maminky si občas potřebují odpočinout od svých milovaných dětí a ambiciózní mladé dámy musí taky někde načerpat sílu, aby mohly budovat svou kariéru. A ta se načerpá nejlépe na hotelovém pokoji po masáži s dobrou deci kvalitního vínka. Víkendový wellness pobyt očistí nejen tělo, ale znavené mysli.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.