Wellness procedury pro ženy

Zapomeňte na starosti a opusťte na chvíli každodenní shon a stres. Zavítejte do prostředí, kde budete rozmazlovány. Vydejte se s kamarádkami na příjemný relaxační pobyt a načerpejte novou energii. Neváhejte a využijte jedinečné slevy na wellness pobyt pro ženy. Udělejte něco jen samy pro sebe, své zdraví a celkovou pohodu. Zavítejte do míst, kde o vás bude luxusně postaráno. Rozhodně nebudete litovat!

Na wellness pobytech si můžete vybrat z řady nejrůznějších a velmi příjemných procedur, které zregenerují vaše tělo i mysl. Pokud trpíte bolestmi zad, zajděte si na příjemnou uvolňující masáž. Pokud chcete posílit svou imunitu, navštivte saunu, kde krásně prohřejete vaše tělo. Příjemné a zdraví prospěšné jsou také zábaly, například bahenní zábaly navrátí hebkost a jemnost vaší pokožky a mají také nezanedbatelné účinky proti celulitidě. Přesvědčte se o blahodárných účincích wellness procedur na vlastní kůži.

Příznivé účinky koupelí

Dopřejte si ničím nerušené chvilky a vyzkoušejte nejrůznější druhy uvolňujících koupelí. Oblíbené jsou například koupele pivní, vinné nebo konopné. Pivní lázeň má mnoho blahodárných a uvolňujících účinků na vaše tělo. Nezbytnou složkou, která obohacuje tyto koupele, jsou živé kultury pivovarských kvasnic. Podporuje regeneraci pokožky a poskytuje mnoho důležitých látek, mj. vitamin B. Nezanedbatelné jsou také účinky těchto koupelí při léčbě kožních onemocnění a kromě toho napomáhají i v boji proti celulitidě. Dále působí také antistresově a jsou ideální pro duševní odpočinek, pohodu a celkové uvolnění. Přispívají k uvolnění napjatých svalů a kloubů.

Nechejte o sebe pečovat a vydejte se na wellness víkend samy nebo s kamarádkami. Příjemným relaxačním pobytem můžete udělat radost také svým blízkým. Neváhejte a využijte právě teď slevy na wellness pobyty, kde načerpáte nové síly a uděláte něco pro své zdraví a krásu. Z relaxačního víkendu se budete vracet s úsměvem a příjemně odpočaté.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.