Zájezdy od německé cestovní kanceláře

Stále více turistů využívá nabídky zájezdů od německých cestovních kanceláří. Proč tomu tak je? Mnoho z nich tvrdí, že mají bohatší nabídku co se zájezdů týče a komunikace, pokud není pro vás cizí jazyk bariérou, s operátorami i delegáty je přímo ukázková. Snaží se uspokojit poptávku klienta podle jeho představ a nebo ihned nabídnou jinou alternativu.

Zájezd s německou cestovní kanceláří vás vyjde v mnoha případech také levněji než u cestovky tuzemské. A pokud vám nevadí delší čas strávený v autě cestou na letiště, měli byste také vyzkoušet, co všechno vlastně taková dovolená s německou CK obnáší.

V nabídce německých cestovek jsou samozřejmě zařazeny oblíbené destinace jako je Egypt, Kanárské ostrovy, Řecko a nebo Arabské emiráty. Dokáží ale uspokojit i náročného turistu, který touží poznat krásy exotiky, jakou je například Kostarika, Jamajka či Mauricius. A zájezdy šité přímo na míru nejsou výjimkou. Přístup operátorů ke klientům je trošku odlišný než na co jsme zvyklí a to je jeden z důvodů, proč jsou dovolené s Němci tak žádané.

Co se týče pojištění proti úpadku, tak ani toho se nemusí turisté obávat. Evropská směrnice má jasná pravidla pro každého, kdo se pohybuje v cestovním ruchu a výhodou německé cestovní kanceláře je výše, na kterou jsou pojištěny. Bývá řádově v desítkách milionů eur, což dává jistou záruku nezkažené dovolené.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.