Zimní dovolená na sjezdovkách Itálie

Vyhledávanou destinací, kterou si řada lidí vybírá pro strávení zimní dovolené, se staly Alpy. Nekonečné, krásné a upravené sjezdovky a to vše bez dlouhého čekání na vleky a lanovky lákají všechny milovníky zimních sportů. Nejnavštěvovanější jsou Alpy rakouské a italské a poslední dobou i Alpy švýcarské. Neváhejte a vydejte se na pohodovou zimní dovolenou a užijte si zimní radovánky do sytosti. Vyberte si ten pravý zimní pobyt právě teď! Vydejte se se svou rodinou na dovolenou na hory. Lyžování, běžkování, telemark a pro zdatné sportovce skialpining – to vše si užijete v Alpách.

Prožijte jedinečné chvíle a zábavu se svými přáteli a blízkými v nádherném horském prostředí. Výběr je skutečně pestrý. Na své si přijdou opravdu všichni. Nejen zkušení lyžaři, ale i úplní začátečníci, v Alpách naleznete sjezdovky všech obtížností. Pro začátečníky jsou sjezdovky značené modře, pro zkušenější lyžaře červené a černé jsou pro odvážlivce a milovníky rychlé jízdy. Po celém dni sportování si můžete odpočinout na příjemných wellness procedurách, v sauně či bazénu, kde zrelaxujete své tělo a uvolníte svaly po celém dni na sjezdovce.

Zimní radovánky v Itálii

Itálie je skvělou destinací nejen pro letní, ale také pro zimní dovolenou. Mezi vyhledávané italské destinace patří Livigno, Passo Tonale, Oberegen a Dolomity Superski. Nádherná příroda, komfortní ubytování a skvělý pocit ze zimních radovánek to vše prožijete v nejkrásnější a nejrozlehlejší lyžařské oblasti Dolomity Superski. Pro milovníky zimních sportů je tato oblast skutečně rájem na zemi. Zasněžená krajina, skalnaté štíty a nejen to na vás čeká v Dolomitech. Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Itálie a prožijte krásné chvíle se svou rodinou, partnerem či přítelkyní.

Prožijte dobrodružství na dovolené na horách. Užijte si nevšední zážitky a vydejte se za zimními sporty za hranice České republiky. Zapomeňte na starosti všedních dní, opusťte rušná velkoměsta plná smogu a nadechněte se čistého horského vzduchu. Prohlédněte si aktuální lyžařské zájezdy a užijte si lyžování v Itálii!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.