Hudba na svatbu od profesionálů

Hudba na svatbu je velmi důležitým faktorem při plánování vaší svatby. Hudba nastavuje všeobecnou náladu pro váš obřad a večírek a zároveň vám umožní vyjádřit své pocity prostřednictvím hudby.

Hudba se prolíná celou svatbou – od obřadu, první tanec, večerní zábava. Výběr hudebníků může být problém. Pokud si nejste jisti, kde začít, dejte na rady zkušených kapel, které mají za sebou několik desítek až stovek účastí na svatbách. Jedněmi z hudebníků, kteří se zabývají hudbou na svatbu, je Duo Lhotákovi.

Duo Lhotákovi Vám poradí, vyberou vhodnou hudbu a v případě přání zajistí kromě klasičtější hudby i svatební diskotéku. Pokud máte nějaké oblíbené písně, není problém se s tímto hudebním seskupením dohodnout o zahrání.

Pokud stále hledáme inspiraci na hudba na svatbu, na internetu existují seznamy oblíbených písní na svatby, ať už klasické, či rock, country, nebo něco mezi tím. Svatební kapela bude udávat tón (doslova) celý den, kromě hudby musí udržet i ostatní zábavu a plný taneční parket. Proto doporučujeme vybírat hudebníky s referencemi. Na stránkách Duo Lhotákovi naleznete i ukázky z našich skladeb.

Svatební oslava není pouze pro novomanžele a jejich přátele, je i pro rodiče a příbuzné. Proto byste neměli zapomenout na písně pro starší ročníky.

Vystoupení Duo Lhotákovi většinou realizujeme do 100 km okolo Prahy, poté fakturujeme pouze odehrané hodiny a žádné cestovné. Minimální částka za hraní (1 – 3 hodiny trvání) je 3.000,- Kč.

Napište nám nebo zatelefonujte kdykoliv – dohodneme se na konkrétních krocích k úspěšnému zvládnutí velkého svatebního dne.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.