Váš iPhone opraví Servis Apple Karlovy Vary

Servis Apple iPhone v Karlových Varech

Apple iPhone v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s digitálním fotoaparátem, multimediálního přehrávače (iPod) a zařízení pro mobilní komunikaci s internetem. Jaké jsou nejčastější poruchy a opravy iPhone? Pokud něco v iPhonu nefunguje, většinou jej stačí připojit k internetové aplikaci iTunes a kliknout na tlačítko „Update“. Tento postup mnoho problémů často vyřeší, ale jsou i takové potíže, které se díky iTunes nevyřeší.

Hledáte servis iPhone, příslušenství nebo náhradní díly Apple v regionu Karlovy Vary? Servis Apple Karlovy Vary poskytuje softwarovou podporu a provádí pozáruční servis všech typů komunikátorů a smartphone iPhone. Na jejich internetových stránkách naleznete potřebné informace, ceník i jednoduchý poptávkový formulář. Servis Apple Karlovy Vary zajišťuje servis smartphonů iPhone ve standardních sedmidenních i expresních (4–24 hodin) lhůtách.

Pár rad na opravy Apple iPhone:

 • iPhone se nepřipojuje k internetu – Máte v mobilu zaplacený a aktivovaný datový tarif a telefon nenačítá webové stránky? Pokud nepomůže vypnutí mobilu, ani jeho restartování, zkuste v menu v panelu „Nastavení“ aktivovat a zase vypnout „Letový režim“, případně vypnout/zapnout „Mobilní data“.
 • iPhone hlásí „slabý signál“ – První modely telefonu iPhone 4 měly problémy s příjmem mobilního signálu. Zkuste telefon držet jinak nebo si pro něj kupte speciální obal. Případně přístroj reklamujte.
 • Zadní kamera nepracuje – Nezkoušejte telefon ani restartovat, ani vypínat a rovnou jej reklamujte nebo navštivte Servis Apple iPhone v Karlových Varech.
 • Křehký iPhone – Telefon iPhone se často při pádu k zemi poškodí. Na jeho povrchu jsou pak patrné nejen hluboké šrámy, ale může také prasknout sklo. Doporučujeme co nejdříve telefon vybavit ochranným pouzdrem.
 • Zadní kamera špatně vyvažuje bílou – Ve venkovním prostředí funguje zadní kamera dobře, v uzavřené místnosti někdy špatně vyvažuje bílou barvu. Výsledkem jsou například zažloutlé snímky. Problém by měla vyřešit některá z aktualizací.
 • Zavirovaný iPhone – Automaticky se rozesílající virus mění pozadí plochy. Jako tapetu nastaví obrázek zpěváka osmdesátých let Ricka Astleyho a současně zobrazí zprávu „ikee is never going to give you up“. Virus napadá jen ty telefony iPhone, jejichž majitelé obešli omezení daná firmou Apple – zasáhli do originální programové výbavy. Pokud se virové nákaze chcete vyhnout, neupravujte mobil pro instalaci těch programů, které Apple neschválil.
 • Obrácená tlačítka – Problém s obrácenými tlačítky pro ztišování, nebo zvyšování hlasitosti se týká jen modelu iPhone 4. Tento telefon reklamujte.
 • Displej je místy zažloutlý – Okraje a rohy displeje mohou být v některých mobilech iPhone zbarveny do žluta. Pokud je mobil zcela nový, počkejte několik dní (žlutá místa by se měla časem zcela vytratit). Pokud je starší, iPhone reklamujte a nebo navštivte Servis Apple iPhone Karlovy Vary.
 • Náhradní díly Apple v Karlových Varech

  Opravitelnost jednotlivých modelů je výrazně závislá na dostupnosti potřebných náhradních dílů – některé náhradní díly Apple se nedovážejí a nebo je jejich získání ze světových skladů nerentabilní.
  Servisní středisko provádějící opravy Apple iPhone je vybaveno moderním zařízením určeným speciálně pro opravy elektroniky a pájení chipsetů. Na zařízení jsou kladeny ty nejvyšší nároky na spolehlivost pájecích operací. Opravy notebooků, počítačů, mobilů i tabletů díky možnosti výměny elementárních elektronických součástek vycházejí zákazníky podstatně levněji než klasická výměna celých desek a komponentů.

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  You must be logged in to post a comment.