Vkusné a krásné Marmoleum s Podlaháři Holice

Marmoleum – typ podlahy, která nestárne

Chcete se zbavit staré podlahy a nahradit ji neokoukanou a nevšední? Není to zas tak složité, postačí vám zkušení podlaháři z Holic a podlahová krytina Marmoleum. Toto spojení je zárukou skvělého výsledku, kterého nebudete litovat. Marmoleum je novodobé linoleum, které nejednoho kritika přesvědčilo o svých výborných vlastnostech. Podlaha se s touto podlahovou krytinou stane vaším oblíbencem a nedáte na ní dopustit. Se správnou pokládkou a údržbou vám bude sloužit mnoho desítek let a hned tak se s ní nebudete chtít rozloučit.

Co to je Marmoleum

Marmoleum je novodobé linoleum, které je vyrobeno z čistě přírodních materiálů, čímž nezatěžuje životní prostředí. Základní složku tvoří lněný olej, který zajišťuje vysokou tvrdost ale zároveň pružnost, pryskyřice, korková drť, vápenec a dřevitá moučka. Barva se dodává v přírodních pigmentech a zajišťuje tak velkou paletu barev, která časem nevybledne. Což oceníte při stěhování nábytku.

Marmoleum je moderní, komfortní a bezkonkurenční podlahová krytina s nekonečnou variabilitou položení, což zaručí, že vaše podlaha bude po mnoho let originál. Zruční a zkušení podlaháři z holického podlahářství s touto krytinou umí takové věci, že se laikům o tom ani nezdá. Podlahářství Holice vám zaručí kvalitu a profesionalitu.

Užitné vlastnosti Marmoleum

Marmoleum má mnoho skvělých užitných vlastností, které jistě oceníte a u jiných podlahových krytin nenaleznete.

 • Zcela přírodní materiál
 • Velmi pevná a přitom pružná krytina
 • Výborné izolační vlastnosti (hlukové a tepelné)
 • Při správné údržbě dlouhá životnost
 • Odolnost k mechanickému poškození
 • Odolnost k ohni
 • Protialergenní
 • Snadná údržba
 • Cenová dostupnost
 • Všechny vlastnosti jsou pozitivní a každý si najde ty, které zrovna vyhovují požadavkům na požadovanou podlahu. Marmoleum se zcela hodí pro alergiky i astmatiky, jelikož se dají udržovat i na sucho bez saponátů. Odolnost vůči ohni je dalším velkým kladem, který se nedá opomenout. Tato podlahová krytina nehoří a pokud kuřákovi spadne cigareta, nezanechá po sobě stopu propálení. Tmavšího místa se zbavíte postupným seškrábáním a následným zaolejováním. V Podlahářství Holice vám rádi poradí.

  Pokládání podlah Marmoleum přenechejte holickým podlahářům

  Pokládání podlah Marmoleum je lepší přenechat holickým odborníkům, jelikož mají bohaté zkušenosti a hlavně pomůcky, které usnadňují práci a dokáží s nimi vyrobit jedinečnou podlahu s přesnými parametry a rozměry. Podlaha z Marmoleum může být jedinečná a osobitá. Postačí vám pouze podlaháři z Holic, trocha představivosti a vhodné pracovní pomůcky. Marmoleum se totiž dá různobarevně pospojovat a vytvořit originální vzory počínaje šachovnici konče logem firmy uprostřed podlahy. U této podlahy nemusíte zůstat u tradičního jednotvárného vzhledu. Zkušení východočeští podlaháři z Podlahářství Holice vám pomohou vytvořit krásnou podlahu, kterou se budete chtít neustále chlubit.

  Pokládání podlah Marmoleum se provádí tradičně na suchý a rovný povrch. Na vyřezání vzorů se používá vodní paprsek, který umožňuje vyřezat pečlivě i ty nejsložitější motivy. Ke spojení spár se používá svařovací šňůra ve stejné barvě krytiny a tímto se podlaha stává vodotěsnou. Tyto svařovací šňůry se také prodávají vícebarevné.

  Marmoleum a jeho využití

  Využití podlahové krytiny Marmoleum je nekonečné, můžete ho použít jak v domácnostech, tak i komerčních prostorech v Holicích. Velké využití má také ve stravovacích zařízeních, nemocnicích, dětských zařízeních, školkách, školách. Marmoleum se dá pořídit v rolích, lamelách nebo čtvercích, které jsou opatřeny systémem click.

  Podlahářství Holice

  Podlahářství Holice má bohaté zkušenosti se všemi typy podlah a není žádný problém položit zrovna tu vaší nejen v Holicích, ale i okolí. Na svou práci používají certifikované pracovní pomůcky a prostředky, které používají podlaháři z celé Evropy. Své služby nabízí za příznivé ceny, které si může dovolit každý. Podlaháři jsou zkušení a pomohou vám vytvořit útulné místečko, kde se budete cítit dobře. Kvalitně položená podlaha s východočeskými podlaháři z Podlahářství Holice vám bude sloužit mnoho let bez problému. Podlaháři z Holic se vám budou věnovat už od prvního kontaktu a svou práci odvedou kvalitně, rychle a levně.

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  You must be logged in to post a comment.