Dovolená v Chorvatsku levně? Ano, jde to!

Chorvatsko se opět stává top destinací pro české turisty. Jen za minulý týden navštívilo Chorvatsko o 10% více turistů než minulý rok v tu samou dobu. Některé destinace (například Rijeka) hlasí meziroční nárůst o 25%.

Díky tomuto nárůstu nejen českých turistů dochází ke snižování cen. Levné dovolené v Chorvatsku také nahrává silná koruna. Některé neobsazené apartmány poskytují slevy last minute a proto je možné rezervovat ubytování v Chorvatsku velice levně. Ceny některých ubytování klesají téměř o 25%. Proto můžete skutečně navštívit Chorvatsko levně.

Nejlevnější letoviska v Chorvatsku

Nejlevnější apartmány naleznete na ostrovech. Mezi ty nejlevnější patří ostrov Krk, Pag, Dugi Otok, Murter nebo ostrov Čiovo. Nejdražší destinace stále zůstávají letoviska na Makarské riviéře (Baška Voda, Brela, Makarska, Podgora, Gradac atd. Avšak i zde narazíte na slevněné apartmány poskytující ubytování na poslední chvíli.

Rezervace apartmánů online

S nárustem českých turistů v Chorvatsku dochází v některých letoviskách k nemožnosti sehnat ubytování přímo na místě. Proto Vám doporučujeme (především pokud jste větší skupina) rezervovat apartmány dopředu. Vyhnete se tak zbytečným stresujícím okamžikům hned na začátku Vaší dovolené. Tisíce apartmánů naleznete na serveru Levně do Chorvatska.czZde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.