Zdroje pro notebooky Acer v regionu Ústí nad Labem

Poškozené a nefunkční zdroje pro notebooky Acer jsou poměrně častou závadou. Většinou si jí ale všimnete až tehdy, kdy notebook přestane fungovat. Nedojte ke spojení, baterie se přestane nabíjet a po jejím vybití už notebook nezapnete.

Zdroje pro notebooky Acer

Zdroje pro notebooky jsou samostatným elektrickým zařízením, jehož funkcí je napájet notebook požadovaným napájecím stejnosměrným napětím a požadovaným proudem.

Záměna zdroje pro notebooky Acer je možná pouze za shodný typ doporučený výrobcem notebooku Acer!

Příznaky vadného zdroje pro notebooky

Závady zdroje (nabíječky) notebooku jsou zjevné na první pohled, ale i takové, které laik nemá šanci rozpoznat. Mezi nejčastější projevy vadného zdroje pro notebooky patří:

 • Notebook nelze s připojeným zdrojem zapnout (je-li nabitá baterie, pak lze notebook zapnout na akumulátor)
 • Notebook nenabíjí prověřený akumulátor
 • Ze zdroje je slyšet pískání nebo silné vrčení
 • Zdroj se nadměrně přehřívá
 • Notebook lze na zdroj zapnout, ale například při rozsvícení LCD nebo roztočení HDD se vypne
 • Zjistíte-li u vašeho notebooku Acer některý z těchto příznaků, je pravděpodobné že se jedná o poškozený napájecí adaptér. Neváhejte a pošlete váš notebook Acer na proměření napájecího adaptéru. O proměření zdroje pro notebooky Acer se postarají zkušení servisní technici v notebook servisu. Servis notebooků Acer z Ústí nad Labem vám prověří napájecí adaptéry – zdroje na tyto typy notebooků Acer – Acer Aspire, Acer Aspire One, Acer TravelMate, Acer Emachines, Acer Extensa a Acer Aspire Ferrari.

  Servis notebooků Acer Ústí nad Labem

  Když nejste odborníkem na servis notebooků a nevíte, zda je závada vašeho notebooku Acer zaviněna vadným zdrojem, všechny díly Acer vám ochotně prověří a vymění specializovaný servis notebooků Acer Ústí nad Labem. V jejich e-shopu máte možnost objednat si náhradní díly Acer, včetně opravy notebooku Acer vyškoleným servisním technikem. Objednáte si náhradní díl, Servis notebooků Acer Ústí nad Labem zajistí odvoz vašeho notebooku Acer do jejich notebook servisu a notebook se vám vrátí opravený včetně odborně namontovaného náhradního dílu. Navíc vám servis notebooků Acer z Ústí nad Labem poskytne plnou záruku na montáž dílu.

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  You must be logged in to post a comment.