Komu se vyplatí půjčka na ruku?

Půjčka na ruku, neboli půjčka v hotovosti je poměrně oblíbený finanční produkt. Hodně lidí se čas od času dostává do situace, kdy potřebují získat peníze rychle a nemají čas čekat, než se finanční prostředky převedou na bankovní účet nebo než jim dorazí na poštu. Častým problém pak může být i to, že žadatel o půjčku má momentálně kvůli exekuci zablokovaný účet v bance a právě prostřednictvím půjčky chce získat peníze. A kdyby mu půjčka byla vyplacena na účet v bance tak by mu to moc nepomohlo.

Půjčka na ruku, tedy v hotovosti je ale většinou poskytována jen na menší finanční částky. Většinou je to jen půjčka 5000 – 15000 Kč. Jen výjimečně je možné získat vyšší částkou. Úvěry a půjčky na vyšší částky jsou téměř u všech poskytovatelů nabízeny jako bezhotovostní s výplatou na bankovní účet.

Pokud jste v situaci, kdy si říkáte, potřebuji úvěr 100000 Kč v hotovosti a nevíte kam se obrátit o pomoc, pak vám můžeme nabídnout pomocnou ruku. Nabízíme totiž zajímavé půjčky v hotovosti, které jsou zajištěné prostřednictvím směnky. Peníze vám jsme schopni vyplatit v hotovosti ihned po podepsání směnky. Naše úvěry nabízíme na dva měsíce. Máte ale možnost po uplynutí této doby zaplatit úroky a následně vám směnku prodloužíme o další dva měsíce. Prodloužení směnky je možné provádět opakovaně.

K vyřízení půjčky nepotřebujete nic speciální. Stačí, když nás navštívíte a když budete schopni doložit svoji totožnost pomocí běžných dokladů. Další podmínky k poskytnutí půjčky záleží na vašich konkrétních požadavcích a budou s vámi probrány během setkání s některým z našich pracovníků. Pokud budou splněna všechna požadovaná kritéria, půjčka od nás vám může být vyplacena ihned na místě schůzky, takže si peníze rovnou můžete odnést domů a začít je utrácet.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.