Biometrické testování – schopnosti dané přírodou.

Máte dospívající dítě? Přemýšlíte, čemu by se mělo v budoucnu věnovat? Chcete víc poznat sami sebe? Hledáte novou životní cestu? Chcete konečně dělat něco, co Vás bude bavit a uspokojovat? Naučte se využívat Váš potenciál na sto procent!

Biometrické testování založené na analýze otisků prstů Vám dá odpověď. Dozvíte se více o vhodné profesní orientaci, vzdělávacím oboru, sportovních vlohách, typu osobnosti, povaze a genetické zátěži. Objednat na testování se můžete na www.avansis.cz.

Biometrické testování lidských schopností a potřeb daných geneticky je založeno na dermatoglyfice – vědě zkoumající kresbu papilárních linií na bříšcích prstů a v České republice je naprostou novinkou!

Otisky prstů jsou u každého jedince jiné a neopakovatelné, ale dají se rozdělit do několika typů, za což vděčíme českému vědci Janu Evangelistovi Purkyně, který je jako první rozdělil a klasifikoval. To, že jsou otisky každého jedince naprosto odlišné, si uvědomovali již ve staré Číně, kde od konce 1. tisíciletí našeho letopočtu využívali otisky prstů místo podpisu na důležitých listinách.

Moderní dermatoglyfika je založena na několika pilířích:

- Na světě neexistují lidé s absolutně identickými otisky prstů

- Kresba papilárních linií zůstává po celý život neměnná

- Vzory vytvářené papilárními liniemi jsou neodstranitelné, pokud není odstraněna zárodečná vrstva pokožky

Současní vědci si stále lámou hlavu nad otázkou, k čemu vlastně papilární linie slouží. Zda souvisejí se snadnějším úchopem hladkých věcí, či snad zvyšují citlivost hmatu? Nicméně je jasné, že jsou do určité míry dědičné, stejně jako genetická výbava, určité povahové rysy atd. Otisky prstů se totiž vytváří již ve 13. týdnu těhotenství.

Této skutečnosti využívá nová metoda používaná pedagogicko-psychologickým poradnami, která se jmenuje biometrického testování. Jedná se o testování lidských schopností a potřeb daných geneticky na základě online analýzy všech deseti otisků prstů jedince.

Jak to probíhá? V rámci testu se s pomocí speciální čtečky pořídí postupně všech deset otisků prstů klienta, následně je stanoven typ každého otisku prstu a data jsou odeslána k online analýze. Testování nezabere více jak 15 minut a není pro dítě stresující! Právě naopak – většinu z nich baví!

Algoritmus softwaru dělí otisky na šest typů: plochý oblouk, stanový oblouk, ulnární smyčka, radiální smyčka, spirála a dvojsmyčka. Výsledkem analýzy je zpráva o zhruba 14 stranách formátu A4 doplněná přehlednými grafy.

Zpráva umožňuje udělat si obrázek o vhodném vzdělávacím oboru, vhodné kariéře, profesní orientaci, genetické zdravotní zátěži, sportovních vlohách, typu povahy a dalších důležitých věcech. Systém počítá s více než 60 000 000 možných kombinací. Spolehlivost dané metody dosahuje 92 procent a je v současné době využívána jednotlivci, vzdělávacími a výchovnými zařízeními a personálními agenturami.

Vývoj biometrického testování trval 9 let a za tuto dobu bylo otestováno a s pomocí dotazníků vyzpovídáno 6000 lidí a podařilo se stanovit vzájemnou vazbu mezi jednotlivými typy otisků prstů a určitými povahovými vlastnostmi jedince. Biometrické testování má velkou zásluhu na popularizaci dermatoglyfiky v řadách široké veřejnosti.

OBJEDNEJTE SE NA TESTOVÁNÍ NA WWW.AVANSIS.CZ. RÁDI SE VÁM BUDEME VĚNOVAT!

 

 



Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.